yangın söndürme, davlumbaz söndürme, yangın söndürme cihazları, yangın tüpü dolumu, yangın söndürme araçları, yangın söndürücüler, kuzine-davlumbaz söndürme, söndürme sistemleri, yangın algılama sistemleri, izmir, yangın tüpü, fm200 söndürme, co2 söndürme 0 232 364 51 63 - 0 232 364 51 70 - 0 532 577 72 90
yangın söndürme, davlumbaz söndürme, yangın söndürme cihazları, yangın tüpü dolumu, yangın söndürme araçları, yangın söndürücüler, kuzine-davlumbaz söndürme, söndürme sistemleri, yangın algılama sistemleri, izmir, yangın tüpü, fm200 söndürme, co2 söndürme
Söndürme ve Algılama Sistemleri & Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri

KURUMSAL

Başta İzmir olmak üzere Türkiye’ nin tüm illeri Savar Yangın ile korunuyor.

Savar Yangın 18 yıllık tecrübesi ile İzmir' de müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Başta İzmir olmak üzere Türkiye' nin bir çok ilinde hizmet veren Savar Yangın müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmetlerini sunuyor.

Yangın söndürme, yangın tüpü, sulu sistem yangın dolabı, köpüklü sistem yangın dolabı, otomatik davlumbaz söndürme sistemleri, yangın ihbar sistemleri ve paratoner (yıldırımdan korunma) sistemleri ile alanında bir çok hizmeti siz müşterilerimizle buluşturuyoruz.

18 yıllık tecrübenin birikimi ile Savar Yangın her projesinde müşteri odaklı çalışmanın, müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmetin tüm gerekliliklerini yerine getirerek çalışmaktadır.

Proje çalışmalarında müşteri ihtiyaçlarını daha iyi analiz etmek için proje başlangıcında yapılan fizibilite çalışmaları müşterimiz için en doğru ve en uygun ürün seçimi için her zaman yol gösterici olmuştur. Tüm müşterilerimizin ücretsiz olarak yararlandığı bu hizmetimiz ile düşük maliyetlerle kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Ayrıca satış sonrası bakım, dolum işleri Savar Yangın' ın tecrübesi ve güçlü kadrosu ile takip edilerek ürünlerinizin ilk günki gibi kullanılabilir durumda olması sağlanıyor.

 

 


KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, ve sürekli gelişim üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

ÜRÜN KALİTESİ: Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilici ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayız.

TEKNOLOJİ TAKİBİ: Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izlenmekte ve çalışmalarımıza uyarlanmaktayız.

SÜREKLİ GELİŞİM: Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerini değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz.